Newsletter bieżący

Newslettery wszystkie

Orzecznictwo prawomocne

Orzecznictwo nieprawomocne

Orzecznictwo
Sądu UE


Orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości

Zaloguj się

Zarejestruj się

O Newsletterze Współpraca-umowa O mnie Kontakt

O mnieSzanowni Państwo


Moim celem jest zgromadzenie jak największej liczby prawomocnych (także nieprawomocnych) orzeczeń WSA, NSA, SN, sądów apelacyjnych dot. ochrony własności przemysłowej, a także decyzji UP oraz wyroków Sądu Wspólnotowych Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych w Warszawie oraz Sądu UE i Trybunału Sprawiedliwości (obecna baza liczy ponad 550 orzeczeń).

Zebrane orzecznictwo ma być przydatne w pracy rzeczników patentowych oraz prawników, zwłaszcza przez gromadzenie najnowszego orzecznictwa i prostego systemu wyszukiwania potrzebnych wyroków.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, ukończyłam aplikację sędziowską oraz radcowską, uwieńczoną tytułem radcy prawnego.

Przez siedem byłam dziennikarzem Rzeczpospolitej (1998-2005), piszącym na żółtych stronach m.in. o własności przemysłowej.

Od siedmiu lat jestem autorem i wydawcą własnej strony internetowej o nazwie Ochrona Własności Przemysłowej (SOWP) oraz Newslettera skierowanego do rzeczników patentowych oraz prawników zajmujących się tą dziedziną prawa.

Prawem własności przemysłowej interesuję się od ponad 17 lat, jestem obecna na rozprawach w UP, w WSA i NSA, relacje z rozpraw przekazuję na bieżąco w cotygodniowym Newsletterze, w którym zamieszczam też najnowsze wyroki z pełnymi uzasadnieniami.


Zapraszam do współpracy
red. Hanna Fedorowicz (radca prawny)Wyszukiwarka

Ważne tematy

Nowości

Wydarzenia

Przepisy prawne

Zmiany w przepisach

FAQ